Polish English

Szukasz nietuzinkowego wzornictwa, tekstur, nieoczywistej kolorystyki?
W DEKOR BY ANNA DURAJ znajdziesz wielobarwne narzuty, poduszki oraz wzorzyste poszewki i pokrowce na krzesła. Aby nasze dekoracje tekstylne robiły wrażenie i gwarantowały komfort użytkowania, korzystamy z materiałów od wiodących europejskich producentów: RIDEX, SPAGNOLO, MAGDECOR , MOTTIVO, DECOMA, INDES, ADECOR, PT, ADO, MARGO TEXTIL, PURE, PORTER & STONE, EUROFIRANY.
W poszukiwaniu efektownych rozwiązań dekoracyjnych idziemy krok dalej – korzystamy z designerskich szablonów, które wedle Twojego pomysłu nadrukowujemy na kapy i poduszki.
W trosce o wygodę użytkowania wynajdujemy i udostępniamy tkaniny przyjazne skórze, które będą łatwe do utrzymania w czystości oraz nowoczesne tkaniny o właściwościach hydrofobowych, które sprawdzą się w pokojach dziecięcych czy innych wymagających pomieszczeniach.

Na podstawie katalogów i wzorników wspólnie dobieramy faktury i wzory materiałów i rozrysowujemy ich przykładowe rozmieszczenie, żebyś miał wyobrażenie o wizualnej przemianie. Sprawiamy, że ubrane przez nas wnętrza nie tylko zapraszają do do środka, ale wręcz wciągają w głąb i hipnotyzują!