Polish English

Przekonujemy, że obecność tkanin w mieszkaniu nie musi się ograniczać do wystroju okien. Pokazujemy, ile smaku dodają wnętrzom tapicerowane krzesła, fotele, szezlongi, wezgłowia czy przyokienne siedziska. Zaskakujemy zastosowaniem tkanin na ścianach – proponujemy to rozwiązanie jako efektowną alternatywę dla tapet i farb.
W wyborze tkanin tapicerskich uwzględniamy parametry ścieralności czy odporności na promieniowanie UV. Zależy nam bowiem, by poddane renowacji meble zachowały dyskretny urok żakardów i welurów, miękkość szenili i alcantry, a przy tym były trwałe, proste w konserwacji i przyjemne w dotyku. Pracujemy zarówno na naturalnych materiałach: denim, wełna, len, płótno, skóra, jak i w oparciu nowoczesne tkaniny obiciowe z domieszkami włókien do zadań specjalnych. Dokonując selekcji sugerujemy się tymi dodatkowymi właściwościami, takimi jak trudnopalność czy atesty higieniczne, bo wiemy, że wygoda to nie tylko łatwa pielęgnacja, ale i pewność, że tkanina nie zagraża zdrowiu Twojej rodziny.
Metamorfozy mebli i wnętrz za pomocą innowacyjnych tekstyliów to ogromne pole do zmysłowych doświadczeń, którymi chcemy wypełnić przestrzeń do pracy i życia.